Červnová výzva a výsledky Květen

Začneme výzvou na červen

Pro první letní měsíc jsme si pro vás připravili dvě kola na Kladenském hřišti. A aby to nebylo jen tak budeme hrát dva různé formáty které určitě znáte z doubles.

  1. jedno kolo zahrajte formátem "lepší hod" To znamená z výhoziště hodím dva hody a sám si vyberu ten lepší a z jeho pozice hraji zase dva hody dokud jeden disk neskončí v koši. Tak to je jedno kolo to lehčí :-)
  2. no a druhé kolo si zahrajeme formát "horší hod". Z výhoziště háži dva hody. Dál hraji z "horší" pozice, kterou mi určuje spoluhráč ve flightu ne já. Jamka je ukončena až zapatuji z jedné pozice oba disky!!

Hrají se jamky 1-9, OB cesty, chodník, písek, místo za plotem.Jamka číslo 9 se hraje zkrácená. Výhoziště bude označené.

Prosím o dodržování pravidel

  • Minimálně tři členové klubu Horníci Kladno ve fightu !
  • Jamky 1-8 klasika, 9 zkrácená, na hřišti je vyznačeno zkrácené výhoziště (od koše 8 jdi podél plotu směrem na původní fairway až dojdeš do místa kdy nejde jít dále podél plotu překáží strom. Tam bude vyznačené výhoziště. Nová jamka tunelovka :-) )
  • jedno kolo lepší hod, jedno kolo horší hod
  • Na pořadí kol nezáleží.
  • Výsledky odevzdat nejpozději do 23:59:59 30 června 2024. Na pozdější zápisy nebude brán zřetel!!
  • Výsledky zapište do tabulky zde : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lI6JUHY4xAqpBQIhipcD7JYo54ce4Bh76xmiyzMcbrI/edit?gid=0#gid=0

Doplňková soutěž - Ace challenge platí celý rok

  • 2 body do našeho bodování pro toho kdo jako první natočí a zveřejní video jak vřetezil eso na kladenském hřišti
  • 1 bod pro hráče který natočí v tomto měsíci nejdelší eso na klasickém rozložení kladenského hřiště

Květnové výsledky

Jak to dopadlo v Květnu a průběžné výsledky najdete v tabulce zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Tq7RD22LAF-Gv-9ijSsDQnCkidFHFGHQ4K9pwk_fzN8

Discgolfový klub Horníci Kladno byl založen s cílem propagovat discgolf v Kladně a okolí jako sport, který je přístupný všem bez ohledu na věk, pohlaví či dovednosti.

Náš klub je otevřen všem, kteří se chtějí tento parádní sport učit, rozvíjet a posouvat dál. Pojďte společně těžit discgolf v Kladně. Těšíme se na vás.

Sledujte nás

© 2023 Discgolf Klub Kladno z.s. Všechna práva vyhrazena.