Discgolfové hřiště Lesík

Naše domácí hřiště Lesík je devítijamkové s celkovou délkou a celkovým parem 27. Snažíme se znovu oživit půjčovnu disků.

Pevná základní devítka

Discgolfové hřiště na Kladně v parku Lesík je 9-ti jamkové s parem 27 a celkovou délkou 633m. Hřiště je v zrekonstruovaném parku plném mladých a zatím celkem nízkých stromů. Svými parametry je určeno zejména pro začátečníky což byl požadavek města. Ale dispozice celého hřiště je skvělá a nabízí nespočet variant jak zde hrát a trénovat. Také všem disgolfistům doporučujeme hrát cesty jako OB (Není to jen kvůli obtížnosti, ale i kvůli bezpečnosti).

Na stavbě a návrhu hřiště se podílelo pár Kladenských disgolfistů. Výsledný laylout byl v taktovce Čerta (Pavel Voloczek) z Ultima. Výsledek je perfektní. Hřiště je velmi vyvážené a nabízí neskutečné tréninkové možnosti.

Hřiště je v pohodě dostupné autem. Parkovat se dá na krajnici u jamky č.1, nebo na parkovišti u hřbitova. Co se MHD týče je kousek zastávka autobusu městaké integrované dopravy.  Bus 602 – zastávka „U Hřbitovů“ nebo Bus 603 – zastávka „Kladno, Hřbitovy“

V současné době není k dispozici půjčovna disků ( v minulosti bývala v květinářství) což bychom rádi napravili a je to jeden z našich cílů, aby u hřiště existovala půjčovna.

Jamka č.1

Jamka č.2

Jamka č.3

Jamka č.4

Jamka č.5

Jamka č.6

Jamka č.7

Jamka č.8

Jamka č.9

Na Kladně není jen pevná devítka, ale spousta alternativních layoutů

Pokud vás zajímají tyto alternativy a chcete si je zahrát použijte aplikaci Udisc, kde vše najdete. Můžete samozřejmě použít i webovou stránku Udiscs.com. A nezapomeňte hřiště ohodnotit.

Discgolfový klub Horníci Kladno byl založen s cílem propagovat discgolf v Kladně a okolí jako sport, který je přístupný všem bez ohledu na věk, pohlaví či dovednosti.

Náš klub je otevřen všem, kteří se chtějí tento parádní sport učit, rozvíjet a posouvat dál. Pojďte společně těžit discgolf v Kladně. Těšíme se na vás.

Sledujte nás

© 2023 Discgolf Klub Kladno z.s. Všechna práva vyhrazena.
Tvoje přihláška byla odeslána. Děkujeme.

Nyní prosím zaplať tebou zvolené členství, čímž potvrdíš svou přihlášku. Jakmile obdržíme tvou platbu a schválíme žádost, budeme tě informovat. Použij vhodný QR kód níže nebo můžeš správnou částku poslat bankovním převodem na číslo účtu: 131-1880380287/0100. Do kolonky "zpráva pro příjemce" uveď jméno a příjmení přihlašované osoby.

Cena
800 Kč/rok

Černo nebo hnědouhelné členství s ČADG

Doporučujeme

Cena
500 Kč/rok

Černo nebo hnědouhelné členství bez ČADG

Cena
400 Kč/rok

Zelenouhelné členství včetně ČADG

Cena
200 Kč/rok

Zelenouhelné členství bez ČADG (junioři)