Máme mistra!

Víkend 22. - 23. 6. ve znamení zlata a stříbra

Náš člen Adam Levý se rozhodl dát si o víkendu hned dva turnaje. Na první turnaj odjel do Tachova, kde společně v kategorii "Purple" s Lubošem Petrákem "Lubanem" (obsadil 9. místo) bojovali ze všech sil v TUTA lize. Adam obsadil 16. místo.

Nenechal se však rozhodit umístěním a v neděli se spolu s dalšími 4 horníky (včetně mojí maličkosti) vydal fárat kovy a body na UDGL ligu, která se konala v zámeckém parku v obci Doksy nedaleko Máchova jezera.
V kategorii "Purple" jsem s Adamem, který nakonec obsadil krásné 7. místo, bojovala i já (skončila jsem 10.) a nejlépe v naší kategorii dopadl Radek Hlavnička. Po prvním kole 18-ti jamkového hřiště byl na třetím místě, ale zmobilizoval všechny síly a nakonec skončil na skvělém 2. místě!
V kategorii "Green" Petr Kuliha alias Kulíšek obsadil velice pěkné 7. místo
V kategorii "Red" (což byla na turnaji ta nejvyšší kategorie) se za nás bojoval Vašek Bednář alias Cooper. Obsadil 23. místo

A jak průběh turnajů popsal Adam?

No ano, vím... ten mistr... no kdo myslíte? Kdo myslíte, že se zúčastnil dvoudenního turnaje  Mistrovství České republiky v discgolfu dvojic 2024? Jasně, je to náš trenér "Mumu", neboli vlastním jménem Martin Malý. Během dvou dní urputně bojoval se svým parťákem Michalem Vaňkem a po druhém kole se zakousli do zlata a už ho nepustili ani v posledním kole.

Velká gratulace, kluci! A kdo ví, třeba v dalším článku vyzpovídám našeho mistra.

Ať to lítá tam, kam chceme :-)
Sajmee

Discgolfový klub Horníci Kladno byl založen s cílem propagovat discgolf v Kladně a okolí jako sport, který je přístupný všem bez ohledu na věk, pohlaví či dovednosti.

Náš klub je otevřen všem, kteří se chtějí tento parádní sport učit, rozvíjet a posouvat dál. Pojďte společně těžit discgolf v Kladně. Těšíme se na vás.

Sledujte nás

© 2023 Discgolf Klub Kladno z.s. Všechna práva vyhrazena.