Nové dresy a turnaj na Kladně

Horníci jsou vidět :-)

Ve čtvrtek 27. 6. byl den "D". Po dlouhém a pečlivém tvoření, jak mají naše klubové dresy pod taktovkou vedení klubu vypadat, jsme je oblékli. A čekání stálo za to :-) Vysvětlení "designu" našich dresů bude ...ale ne teď :-)

Takže dresy máme a v pravý čas. V sobotu 29.6. horníci pod vedením Filipa Kratochvíla pořádali turnaj pro začátečníky, který je součastí Pražské amatérské discgolfové ligy. Počasí přálo a turnaj byl naplněn do posledního místa. Kladenští měli na domácím hřišti velmi početné zastoupení. Celkem bojovalo o medaile 12 kladenských.

Výsledky podle kategorií
Yellow: Roman Pelc "ACSULTRAS"(vítěz kategorie),Petr Mann (9.místo), Petr Limber "Bohouš" (17.místo)
Purple: Dominik Plachý "Dom" (2. místo), Adam Levý (3. místo), Jiří Šíma (5.místo) Luboš Petrák "Luban" (8. místo)
Blue: Filip Kratochvíl (3. místo), Terka Zahradníková (4. místo), Pavel Henzelín (5.místo), Lukáš Pelikán (7.místo), Petr Kuliha "Kulíšek (10.místo)

Trénovat se vyplatí a nese to svoje ovoce, jak popisuje Roman Pelc:

"Na turnaj jsem si vzal celý týden volno a trávil jsem X hodin na hřišti, které se vyplatily . Turnaj ale začal nic moc po 1.kole jsem naházel skóre +1 a 2. kolo -3 , ale kluci z kladenského týmu mě nabudili( Adam Levý , Dominik Plachý) do 3. kola. A to se mě podařilo neskutečně za -5 a tím jsem všechny přeskočil v kategorii Yellow a zvítězil s celkovým skŕe -7 . Navíc mě potěšilo, že s tímhle skŕe bych vyhrál i vyšší kategorii Puprle! Wau! peckový víkend! Cíl jsem si splnil. Ten byl opravdu vyhrát a mít -6 , proto jsem trénoval a vyplatilo se mi, děkuji všem za peckový turnaj a díky ještě jednou klukům 🙂"

Během turnaje navíc padlo jedno jediné eso a to na jamce č. 3. Výhru bral náš Dom. Jak mi sám prozradil, málem cinklo eso i Terce Zahradníkové na jamce č. 7. Téhle jamce osobně přezdívám thujkový mordor - disk který pohltí, jen tak bez krve nenavrátí, je to boj.

Vašek Bednář "Cooper" se vydal na speciální turnaj pod názvem GLITCH World Championship Qualifier do Prahy, kde obsadil 7. místo.

Discgolfový klub Horníci Kladno byl založen s cílem propagovat discgolf v Kladně a okolí jako sport, který je přístupný všem bez ohledu na věk, pohlaví či dovednosti.

Náš klub je otevřen všem, kteří se chtějí tento parádní sport učit, rozvíjet a posouvat dál. Pojďte společně těžit discgolf v Kladně. Těšíme se na vás.

Sledujte nás

© 2023 Discgolf Klub Kladno z.s. Všechna práva vyhrazena.