Partneři discgolfového klubu Kladno z.s.

Děkujeme všem našim partnerů. Velice si Vážíme vaši pomoci.

Ultimo frisbee shop

Díky podpoře ultimo.cz mají naši členové slevu ve výši 10 % na nákup veškerého discgolfového vybavení . Díky za podporu!

Chcete podpořit discgolf v kladenském regionu?

Budeme moc rádi, pokud podpoříte rozvoj kladenského discgolfu. Pro naše podporovatele máme připravené zajímavé možnosti reklamy a propagace. V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat našeho předsedu na emailu nebo telefefonicky na čísle: +420 774 248 992

Discgolfový klub Horníci Kladno byl založen s cílem propagovat discgolf v Kladně a okolí jako sport, který je přístupný všem bez ohledu na věk, pohlaví či dovednosti.

Náš klub je otevřen všem, kteří se chtějí tento parádní sport učit, rozvíjet a posouvat dál. Pojďte společně těžit discgolf v Kladně. Těšíme se na vás.

Sledujte nás

© 2023 Discgolf Klub Kladno z.s. Všechna práva vyhrazena.
Tvoje přihláška byla odeslána. Děkujeme.

Nyní prosím zaplať tebou zvolené členství, čímž potvrdíš svou přihlášku. Jakmile obdržíme tvou platbu a schválíme žádost, budeme tě informovat. Použij vhodný QR kód níže nebo můžeš správnou částku poslat bankovním převodem na číslo účtu: 131-1880380287/0100. Do kolonky "zpráva pro příjemce" uveď jméno a příjmení přihlašované osoby.

Cena
800 Kč/rok

Černo nebo hnědouhelné členství s ČADG

Doporučujeme

Cena
500 Kč/rok

Černo nebo hnědouhelné členství bez ČADG

Cena
400 Kč/rok

Zelenouhelné členství včetně ČADG

Cena
200 Kč/rok

Zelenouhelné členství bez ČADG (junioři)